Premiérový bystřický minikemp

V nedělní ráno se na hale ve velké Bystřici sešla další parta účastníků dychtivých po rozvoji nebo zisku nových florbalových dovedností. První minkemp v novém roce proběhl přímo v období velké covidové nejistoty. I přes to, že se nakonec nemohla zúčastnit třetina přihlášených, jsme moc rádi, že jsme nakonec i tak dali dohromady dvě tréninkové skupiny a absolvovali plnohodnotný sportovní program. Vyzkoušeli jsme si tak nové aktivity zaměřené na koordinaci a myšlení, hry na malém prostoru, úpolový trénink nebo třeba automatizaci některých klasických cvičení. Těšíme se na další společné setkání, snad již znovu v lepších časech. Na konci března se uvidíme ve Velkém Týnci.

Přinášíme vám tradiční ohlasy trenérů:
Tom: Bystřický minikemp se i přes počáteční nejistotu skrz covid nesl znovu v parádním duchu soutěživosti, hravostí a nabývání nových, nejen florbalových, dovedností. Jsme rádi, že jsme se mohli po delší době sejít a užít si další sportovní program. Díky všem za spoluorganizaci a super neděli. Těším se na další setkání v Týnci!

Honza: Přípravu dalšího minikempu jsem si užíval. Vždy jsem viděl motivaci v tom, že se opět s dětmi sejdeme na hale a spolu si zatrénujeme. Když jsme před halou viděl první účastníky, tak jsem věděl , že si opět užijeme den plný florbalu. Akci hodnotím jedině kladně, protože nám do toho tentokrát celkem citelně zasahovala pandemie, ale my jsme si s ní poradili více než dobře a zaslouženě jsme si mohli užít náš první minikemp ve Velké Bystřici. Věřím, že díky individuálními přístupu k dětem během tréninku jsme každému předali něco nového, a také že si to děti užily minimálně stejně tak, jako trenéři. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další akci.

Kuba: Minikemp hodnotím pozitivně, přestože se část dětí nemohla účastnit, tak si určitě všichni kemp užili a zdokonalili se ve svých florbalových dovednostech. Těším se, až se znovu uvidíme v plném počtu.