Do třetice všeho florbalového.

Máme za sebou třetí florbalový minikemp ve Velkém Týnci, tentokrát ve znamení reakčních pohybových dovedností a hlavně spousty florbalových her a cvičení. Mladší i starší tréninkové skupiny podaly znovu skvělé výkony a obsáhlý program jsme absolvovali na jedničku. Svou trenérskou premiéru si odbyl Mara, pod jehož vedením s pomocí Toma, zvládla mladší skupina cvičení zaměřená na vedení míčku a přihrávky, tentokrát jsme se více zaměřili i na střelbu. Starší skupinu, která stihla spoustu herních cvičení, měla na starost ostřílená trenérská dvojice Honza-Kuba. Velký Týnec znovu potvrdil, že je pro naše minikempy více než přívětivým místem a do budoucna se určitě znovu vrátíme 🙂 Jak viděli florbalovou sobotu naši trenéři?

Honza: Již třetí týnecký minikemp jsem si opět užil. Z pohledu trenérů byl organizačně vydařený a vše šlo jak po másle. Děti byly opravdu šikovné a moc rád jsem si s nimi zatrénoval. Už teď se těším na další minikemp v Brodku. Kuba: Minikemp ve velkém Týnci hodnotím skvěle. Myslím si, že si ho všichni účastníci užili, a zase se zdokonalili ve svých, nejen florbalových, dovednostech.
Mara: Minikemp se opět velmi vyvedl. Kempů jsem se vždy účastnil jako hráč, ale tentokrát jsem si zkusil roli trenéra. Se všemi se mi skvěle spolupracovalo, děti byly šikovné, a proto jsem měl práci ulehčenou.
Tom: Díky všem za účast, všichni si odnášíme jen pozitiva a spoustu nových zkušeností, ať už jde o hráče nebo Maru v jeho nové roli. Nejdůležitější je, že nám to celé dává smysl a plní účel toho, abychom všem dětem bez rozdílů nabídli možnost si zahrát a naučit se něco nového.